Nasze Know-How

od 2001

Nasza kancelaria powstała z myślą o świadczeniu klientom profesjonalnej pomocy prawnej. Z problemem kredytów frankowych zmaga się bardzo wielu kredytobiorców. Obecnie dostępne jest rozwiązanie.

Zdobyliśmy unikatowe know-how, dzięki któremu wiemy, jak skutecznie i niezawodnie pomagać naszym klientom.

Odfrankowienie Kancelaria Prawna

Nasze Know-How

Łączy nas doświadczenie zawodowe zdobyte w dużych kancelariach oraz działach prawnych instytucji finansowych, pracowaliśmy przy wielu trudnych i odpowiedzialnych projektach z wymagającymi Klientami.

Pasjonujemy się poszczególnymi dziedzinami prawa oraz jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój naszych kompetencji.

Działamy razem – kolegialnie – dzięki temu nasz wspólny zapał, wiedza i doświadczenia łączą profesjonalizm wynikający z wąskiej specjalizacji z atutami dużej kancelarii.

Dzięki biurom w Poznaniu,  Warszawie i Bydgoszczy oraz sprawdzonym systemom działania zdalnego jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną na terenie całego kraju.

Mamy satysfakcję ze skutecznej pomocy naszym Klientom. Każda jednostkowa sprawa jest dla nas ważna!

Przemysław Rybka, Partner Kolegial

Doświadczenie naszego konsorcjum w sprawach frankowych to ponad:

Przeanalizowanych umów kredytu w CHF

Spraw w toku

Spraw wygranych prawomocnie

Strategiczne Konsorcjum

Współpraca z Kancelarią Konieczny, Polak Radcowie Prawni spółka partnerska

Konieczny, Polak Radcowie Prawni spółka partnerska to kancelaria od ponad 10 lat zajmująca się obsługą osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu sporów pomiędzy konsumentami a instytucjami finansowymi, w szczególności w ramach spraw kredytów frankowych.

Cechuje ją indywidualne i kreatywne podejście do każdej powierzonej nam sprawy przy jednoczesnym poszanowaniu najwyższych standardów etycznych. Zespół składa się z kilkunastu osób o dużej wiedzy prawniczej i biznesowej, pozwalającej doradzać klientom w różnych stanach faktycznych i prawnych.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Odfrankowienie Kancelaria Prawna